Главная / О церкви / Строим вместе / Будуймо церкву разом

Будуймо церкву разом

«Усякий бо дім хтось будує, а Той, що збудував усе, — Бог» Євр.3,4.
Божою милістю сьогодні церква збирається в своєму будинку. Поки що ми змогли освоїти лише один, цокольний поверх, де є можливість проводити недільні богослужіння та необхідні важливі заняття з дітьми і молоддю. Не зважаючи на тяжкі фінансові умови віруючі все ж таки продовжують будувати даний Богом будинок. У нас є мета: через 3-4 роки провести богослужіння в справжньому великому залі на 2-му поверсі. Для цього потрібна віра і практична участь в завершенні будівництва. Майже неможливим також було два роки тому збиратися в своєму власному будинку – але це вже історія! Це історія Божого керівництва і допомоги! Ми віримо, що Він також надасть потрібну поміч у фінансуванні та завершенні нашого спільного проекту «Будуймо церкву разом».

«Мій дім назветься домом молитви» Мф.21:13.
У своєму житті кожен з нас розуміє, наскільки важливо турбуватися про своє фізичне здоров’я, тобто про храмину свого життя. Також немало важним видається з практики і піклування про благоустрій своєї оселі, де живе наша сім’я. Наскільки ж пильнішим для кожного віруючого має бути ставлення до будинку молитви, де збирається церква Христа для поклоніння Богу. Хоча поклоніння Богу не обмежується місцем.

«Бог — Дух. Ті, що йому поклоняються, повинні у дусі й правді поклонятися» Ін.4,24.
Не впадаючи в крайнощі — тобто або роблячи з будинку молитви ідола, чи пам’ятника своєму імені, або ж недбало господарюючи довіреним нам майном, — ми хочемо зрозуміти Божий задум для дому молитви на Оболоні по вул. Маршала Тимошенка, 2. Кожен з нас, інвестуючи свої сили і кошти мріє про те, щоб вони послужили спасінням і духовним зміцненням ще для багатьох людей. Ми бажаємо, щоб наше будівництво було частиною спільного поклоніння, щоб наша праця мотивувала цінити можливості, ресурси та місце на якому проводяться богослужіння.

«Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю» Іс.41,40.
Ми вас заохочуємо до молитви про нашу потребу та до особистого поклоніння Богу: чи то благовісттям, чи навчанням, чи словом потішання, чи просто добрим ділом або підтримкою цього служіння.

Оставить комментарий